Česky Česky English English Deutch Deutch


O nás

Každý den se ve všech oblastech života setkáváme s obalovými materiály.

Skladování a distribuce velkého množství zboží je nepředstavitelná bez obalů. Kromě toho  balení zvyšuje prodejnost výrobku.

Především v minulých letech si nikdo nemyslel, že obaly se stanou součástí našich životů. Podle prognóz budou kladeny stále větší požadavky na vzhled a kvalitu obalů.

Našim cílem je uspokojit budoucí požadavky již dnes.

Zkušenosti ve všech průmyslových odvětvích

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem ve všech průmyslových odvětvích není pro nás problém uspokojit speciální požadavky na obalové materiály. Jsme tak připraveni na budoucnost.

Prostřednictvím nových myšlenek konstantního tržního vývoje výrobků a aktivní komunikace se zákazníkem během výrobního procesu můžeme zaručit vysoký stupeň flexibility a služeb a zaručit tak úspěch pro naše zákazníky. Díky tomu je i budoucnost pro naši firmu a zaměstnance.

V minulých letech jsme aktivním přístupem rozšířili postavení naší středně velké firmy nejen na německém, ale i na trhu evropském.

Kvalita a vynikající služby

Fólie prvotřídní kvality z moderních výrobních linek stejně jako odborné poradenství a vynikající služby jsou důvodem pro náš růst.

V tomto trendu chceme pokračovat i díky Vám.

Firemní filozofie

Kvalita a povědomí o životním prostředí, stejně jako individualita a inovace, jsou základními stavebními kameny pro naše akce a naše výrobky.

Zažíváme partnerství, integritu, angažovanost, flexibilitu a spolehlivost denně s našimi zákazníky a kolegy.

© Martin Kusmič 2012 - 2022
Příhlášení | Registrace